
Жіноча сумка з вишивкою, сумка в українському стилі, етнічна сумка, вишита сумка, патріотичний подарунок, червоний, чорний
849 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дуже красива та оригінальна жіноча сумка в національному стилі
Матеріал сумки - якісна щільна канва
Розмір: 35*34*9 см
Має одне велике відділення, яке закривається на блискавку. Всередині є маленька кишеня для телефону та дрібниць
Стильний шопер поєднує в собі традиції та сучасний дизайн, прекрасна ідея подарунку для ваших близьких :)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Великий |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Тип застібки | Замок |
| Ручки | Дві |
| Довжина ручок | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴






