
Жіноча сумочка з вишивкою, сумочка для телефону в національному стилі, літня сумочка, сумка на подарунок, оригінальний подарунок
499 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча сумочка в національному стилі має два відділення на замках.
Дуже красива барвиста вишивка виконана шовковими нитками.
Матеріал сумки - щільна канва та нейлон
Розмір: 18*14*3 см
У неї поміститься необхідний для кожної дівчини мінімум: гаманець, телефон, документи, ключі, косметичні засоби, а також інші дрібниці :)
Стильна сумочка для телефону поєднує в собі традиції та сучасний дизайн, прекрасна ідея подарунку для ваших близьких
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Замок |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





