
Жіноча сумочка з вишивкою, сумочка національному стилі, етнічна сумка, літня сумочка, вишита сумка птахи
599 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча сумочка в етнічному стилі має два місткі відділення на замках.
Дуже красива барвиста вишивка виконана з обох боків сумки,
ручки прикрашені дерев'яними намистинами.
Матеріал сумки - якісна щільна канва
Розмір: 27,5*18,5*10 см
У неї поміститься необхідний для кожної дівчини мінімум: гаманець, телефон, документи, ключі, косметичні засоби, а також за потреби невелика пляшка води :)
Стильна сумочка поєднує в собі традиції та сучасний дизайн, такий аксесуар чудово підійде для прогулянок та стане чудовим корисним подарунком для ваших рідних та друзів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Замок |
| Ручки | Дві |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 175 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









