
Кругла жіноча сумка плетена з ротанга, сумка балі, солом'яна бежева косичка
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: дизайн косичка
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відчуйте балійський колорит з оригінальною плетеною сумкою;)
Модель виконана з натурального матеріалу – ротанга, що має відмінні функціональні характеристики.
Трендова сумочка Балі буде гармонійним доповненням до вашого образу для весняного та літнього вбрання.
Вона привертає увагу своїм якісним стильним виконанням.
Кругла ротангова сумочка на довгому ремінці стане чудовим поповненням вашої колекції або стане приємним практичним подарунком для рідних і близьких.
Виріб виготовляється з натуральних матеріалів, тому кожна сумочка буде зі своїми відтінками ротангу
При необхідності додаткових фото, звертайтеся :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Форма | Кругла |
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Кнопки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







