Відчуйте балійський колорит з оригінальною плетеною сумкою;)
Модель виконана з натурального матеріалу – ротанга, що має відмінні функціональні характеристики.
Трендова сумочка Балі буде гармонійним доповненням до вашого образу для весняного та літнього вбрання.
Вона привертає увагу своїм якісним стильним виконанням.
Кругла ротангова сумочка на довгому ремінці стане чудовим поповненням вашої колекції або стане приємним практичним подарунком для рідних і близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ручки | Немає |
| Форма | Кругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | Жорстка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







