Плетена сумка, або як її ще називають, сумка із соломки — універсальний жіночий аксесуар.
Її можна брати із собою куди завгодно - на прогулянку містом, на пікнік, пляж, на зустріч із друзями. З сумкою з рафії можна піти і на роботу (у разі відсутності суворого дрес-коду).
Цей аксесуар часто використовується в літню пору року
Восени або пізно навесні у поєднанні з тренчем або светром, плетена сумка також доречна.
Бежевий колір належить до базових кольорів і тому - як мінімум з погляду кольору - впишеться практично в будь-який образ.
Стильна якісна сумка має містке основне відділення з блискавкою та тканинною підкладкою.
Модний аксесуар може стати чудовим подарунком для ваших рідних та близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴








