Вінтажний кулон з круглими підвісками виконаний дуже якісно та доповнить ваш елегантний образ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина ланцюжка | 410 мм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Матеріал ланцюжка | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





