Сумочка-гаманець через плече – практичне рішення для поціновувачів краси та стилю. Аксесуар має багатофункціональний і водночас вишуканий дизайн: одне відділення на блискавці (всередині роздільник із замком), друге відділення – із засувкою-фермуаром (застібка, прикрашена двома намистинами).
Матеріал: якісна PU шкіра, м'яка, дуже приємний на дотик.
Розмір 18*11*5 см - ідеальний для зберігання телефону, грошей, ключів, карток, документів (вміститься паспорт-книжечка), невеликої упаковки серветок, губних помад, навушників і т.д.
Легка та зручна для перенесення.
У комплекті регульований ремінець з максимальною довжиною 120 см.
Ключові переваги:
- якісний матеріал;
- відділення для телефону;
- відділення для зберігання купюр, документів, дрібних речей
- 6 відсіків для карток, візиток;
- 1 відділення для монет на блискавці;
- регульований плечовий ремінь, що може зніматися.
-варіативність використання: через плече, клатч (щільно сидить у руці), гаманець
-універсальне поєднання з образами в стилі кежуал, класичному, романтичному ітд.
-стриманість та стиль
У цій маленькій сумочці все передбачено для зручності її користувача :)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
- Ціна: 799 ₴











