-20%

Сумка солом'яна, сумка плетена, сумка з рафії коричнева, літня солом'яна сумка, жіноча пляжна сумка, міська солом'яна сумка
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: Summer Bag
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плетена сумка, або як її ще називають, сумка із соломки — універсальний жіночий аксесуар.
Її можна брати із собою куди завгодно - на прогулянку містом, на пікнік, пляж, на зустріч із друзями. З сумкою з рафії можна піти і на роботу (у разі відсутності суворого дрес-коду).
Цей аксесуар часто використовується в літню пору року
Восени або пізно навесні у поєднанні з тренчем або светром, плетена сумка також доречна.
Бежевий колір належить до базових кольорів і тому - як мінімум з погляду кольору - впишеться практично в будь-який образ.
Стильна якісна сумка має містке основне відділення з блискавкою та тканинною підкладкою.
Модний аксесуар може стати чудовим подарунком для ваших рідних та близьких.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Великий |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Основні | |
| Тип застібки | Замок |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Шопер |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴










