
Жіноча сумочка з вишивкою, сумочка національному стилі, етнічна сумка, літня сумочка, вишита сумка квіти
799 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Усередині одного відділу є кишеня на блискавці.
Жіноча сумочка в етнічному стилі має два місткі відділення на замках.
Дуже красива барвиста вишивка виконана з усіх боків сумки
Матеріал сумки - якісна щільна канва
Розмір: 24*18*12 см
У неї поміститься необхідний для кожної дівчини мінімум: гаманець, телефон, документи, ключі, косметичні засоби, а також за потреби невелика пляшка води :)
Стильна сумочка поєднує в собі традиції та сучасний дизайн, прекрасна ідея подарунку для ваших близьких
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






