
Жіноча сумочка бананка шкіряна чорна , сумочка кросбоді чорна, жіноча сумочка через плече чорна, поясна жіноча сумочка чорна
720 ₴
- Немає в наявності
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жіноча сумочка бананка шкіряна чорна , сумочка кросбоді чорна, жіноча сумочка через плече чорна, поясна жіноча сумочка чорна»
✅ Якісне виконання (м'яка еко-шкіра)
✅Стильний дизайн для різних випадків
✅ Презентабельний корисний подарунок
✅ Швидке відправлення
Жіноча стильна сумочка з широким текстильним ременем через плече
Матеріал сумки – високоякісна еко шкіра.
Розмір: 24*16*9 см
У неї поміститься необхідний для кожної дівчини мінімум: гаманець, телефон, документи, ключі, косметичні засоби
Зручна сумочка має одне основне відділення, всередині 1 невелика кишеня.
Дана модель поєднує в собі модний та функціональний дизайн, буде відмінним поповненням вашої колекції або корисним презентабельним подарунком вашим рідним та друзям.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 16 см |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Тип застібки | Замок |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне, Відділення для телефона |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 720 ₴










