
Жіноча сумочка шкіряна, еко-шкіра м'яка, сумочка кросбоді, жіноча сумочка через плече, стильна жіноча сумочка через плече
799 ₴
- Немає в наявності
✅ Якісне виконання (штучна шкіра)
✅Стильний дизайн для різних випадків (як для повсякденного образу, так і для свята)
✅ Презентабельний корисний подарунок
✅ Швидке відправлення
Жіноча стильна сумочка з широким текстильним ременем через плече
Матеріал сумки – високоякісна штучна шкіра.
Розмір: 21*16*10 см
У неї поміститься необхідний для кожної дівчини мінімум: гаманець, телефон, документи, ключі, косметичні засоби
Зручна сумочка має одне основне відділення, всередині 1 невелика кишеня і 1 внутрішня кишеня на блискавці.
На зовнішній задній стінці розташована додаткова кишеня на замку.
Дана модель поєднує в собі модний та функціональний дизайн, буде відмінним поповненням вашої колекції або корисним презентабельним подарунком вашим рідним та друзям.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 799 ₴












