Відчуйте балійський колорит з оригінальною плетеною сумкою;)
Модель виконана з натурального матеріалу – ротанга, що має відмінні функціональні характеристики.
Трендова сумочка Балі буде гармонійним доповненням до вашого образу для весняного та літнього вбрання.
Вона привертає увагу своїм якісним стильним виконанням.
Кругла ротангова сумочка на довгому ремінці стане чудовим поповненням вашої колекції або стане приємним практичним подарунком для рідних і близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Форма | Кругла |
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Кнопки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴











