
Гаманець, Сумочка для телефону, клатч через плече, гаманець чорний, сумочка кроссбоді
599 ₴
- Немає в наявності
Нехай ваша чарівність сяє яскравіше! ✨
Сумочка-гаманець через плече – практичне рішення для поціновувачів краси та стилю.
Аксесуар має багатофункціональний і водночас вишуканий дизайн:
одне відділення на блискавці (всередині роздільник із замком),
друге відділення – із засувкою-фермуаром (застібка, прикрашена двома намистинами).
Матеріал: PU шкіра, м'яка, приємна на дотик.
Розмір 18*11*5 см - ідеальний для зберігання телефону, грошей, ключів, карток, документів (вміститься паспорт-книжечка), невелика упаковка серветок, губна помада, навушники і т.д.
Легка та зручна для перенесення.
У комплекті регульований ремінець з максимальною довжиною 125 см.
Ця сумка crossbody для мобільного телефону стане чудовою ідеєю як приємний і корисний подарунок для тих, кого ви любите.
Ключові переваги:
- приємний матеріал;
- відділення для телефону;
- відділення для зберігання купюр, документів, дрібних речей
- 4 відсіків для карток, візиток;
- 1 відділення для монет на блискавці;
- регульований плечовий ремінь, що може зніматися.
-варіативність використання: через плече, клатч (щільно сидить у руці), гаманець
-універсальне поєднання з образами в стилі кежуал, класичному, романтичному ітд.
-стриманість та стиль
У цій маленькій сумочці все передбачено для зручності її користувача :)
НАЙПОПУЛЯРНІША ЖІНОЧА СУМОЧКА ЧЕРЕЗ ПЛЕЧЕ💖
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Ручки | Немає |
| Висота | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Плечовий ремінь | True |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 599 ₴





