Жіноча сумка на плече бордового кольору. Червоний відтінок виглядає дуже цікаво і благородно
Високоякісна еко-шкіра.
На дотик матеріал м'який і приємний
Ремінь регульований
Розмір: 23*17*7 см
Сумка-месенджер досить містка, з великою кількістю відділень і кишень (два основних відділення на замку, два додаткових попереду також на застібці, кишеня на змійці ззаду, також внутрішня кишеня)
Стильний і привабливий аксесуар, який доповнить ваш образ або ж стане практичним подарунком вашим рідним, близьким, друзям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Крос-боді |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴












