Плетена сумка, або як її ще називають, сумка із соломки — універсальний жіночий аксесуар.
Її можна брати із собою куди завгодно - на прогулянку містом, на пікнік, пляж, на зустріч із друзями. З сумкою з рафії можна піти і на роботу (у разі відсутності суворого дрес-коду).
Цей аксесуар часто використовується в літню пору року
Восени або пізно навесні у поєднанні з тренчем або светром, плетена сумка також доречна.
Бежевий колір належить до базових кольорів і тому - як мінімум з погляду кольору - впишеться практично в будь-який образ.
Стильна якісна сумка має містке основне відділення з плотною тканинною підкладкою.
Модний аксесуар може стати чудовим подарунком для ваших рідних та близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴











