Маленька жіноча сумочка на плече приємного синього кольору
Ремінь знімний, регульований, максимальна довжина 120 см
Розмір: 21*13*5 см
Акуратний клатч дуже легкий, має форму і при цьому досить місткий.
Сумочка має 6 зручних відділень.
Стильний і привабливий аксесуар доповнить ваш образ або стане практичним подарунком вашим рідним, близьким, друзям.
Корисний подарунок коханій, щоб порадувати її вашою увагою та турботою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





