Універсальна сумка "Sounds of nature" буде доповнювати ваш образ у будь-яку пору року.
Переваги:
- якісний принт та матеріал
- може використовуватися як як основна сумка, так і додаткова
- є елементом стилю
- компактність
- екологічність (відмова від поліетиленових пакетів)
-наявність блискавки, підкладки та внутрішньої кишені
Варіативність використання:
- для повсякденного носіння
- для покупок
- пляжна сумка
-сумка для навчання/роботи
- для відпочинку та подорожей
- може стати чудовим подарунком як для дорослих, так і для дітей
Сумка "Sounds of nature" – це зручно, стильно, екологічно.
Додаткові фото товару надамо за вашим індивідуальним запитом, звертайтеся ;)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴









