Оригінальний шопер «Miu Skrik» доповнюватиме ваш образ у будь-яку пору року.
Переваги:
- якісний принт (з обох боків) та матеріал (льон+поліестер)
- може використовуватися як як основна сумка, так і додаткова
- є елементом стилю
- компактність (шопер легко складається та зручно поміститься у вашу сумку або рюкзак)
- екологічність (відмова від поліетиленових пакетів)
-Наявність блискавки
Варіативність використання:
- для повсякденного носіння
- для покупок
- пляжна сумка
-сумка для навчання/роботи
- для відпочинку та подорожей
- може стати чудовим подарунком
Сумка-тоут Miu Skrik - це зручно, стильно, екологічно і незвичайно.
Рекомендується прання за температури не вище 30 градусів
Через різницю у освітленні та налаштуваннях екрана колір виробу може трохи відрізнятися від кольору на фотографіях.
Додаткові фото товару надамо за вашим індивідуальним запитом, звертайтеся ;)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Різні кольори |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 449 ₴






