Жіноча сумочка на плече у вінтажному стилі
На дотик матеріал м'який та приємний
Ремінь знімний, регульований
Розмір сумки: 19*16*6 см
Розмір ременя: 140 см
Крос боді сумка, незважаючи на компактні розміри, досить містка і зручна.
Стильний і привабливий аксесуар доповнить ваш образ або стане практичним подарунком вашим рідним, близьким, друзям.
Упаковка: пильовик + пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Висота | 160 мм |
| Ручки | Немає |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ширина | 60 мм |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Замок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴












