АКЦІЯ!

Сумка шопер із джута, еко-сумка, джутова сумка натуральна, сумка для покупок, бежевий гусяча лапка
799 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 297-17-21
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий стильний шопер з натурального ламінованого водовідштовхувального джуту.
Сумка із джуту — універсальний жіночий аксесуар.
Її можна брати із собою куди завгодно - на прогулянку містом, на пікнік, пляж, на зустріч із друзями, за покупками.
Сучасна практична сумка дуже містка і може витримувати вагу до 10 кг.
Цей аксесуар часто використовується в літню пору року
Восени або пізно навесні у поєднанні з тренчем або светром, джутова сумка також доречна.
Бежевий колір належить до базових кольорів і тому - як мінімум з погляду кольору - впишеться практично в будь-який образ.
Стильна якісна сумка має містке основне відділення та боковий внутрішній карман на змійці
Модний аксесуар може стати чудовим подарунком для ваших рідних та близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Висота | 330 мм |
| Ручки | Дві |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Розмір | Великий |
| Ширина | 420 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Матеріал | Джут |
| Кількість відділень | 2 |
| Глибина | 150 мм |
| Тип тканини | Джут |
| Максимальна вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








